(048) 777-66-11

(048) 728-99-90

(048) 746-66-11

ЧУТЛИВІ ЕЛЕМЕНТИ feed

Трибокабель
Трибокабель

Трибоелектричний вібраційний кабель перетворює механічні коливання інженерних загород (на якому він закріплений) в електроімпульси. В результаті мікродеформацій у структурі кабельного сенсора (утвореної центральним провідником, його діелектриком та провідною обплетенням), створюється внутрішня електризація, що викликає різницю потенціалів між провідниками, що отримала назву трибоефект або контактна електризація.

Електромагнітний кабель
Электромагнитный кабель

Конструкція електромагнітного кабелю (вібраційного сенсора) була запатентована в середині 80-х років XX століття фірмою Geoquip (Великобританія). Ефективність цього сенсора підтверджена багатьма інсталяціями в усьому світі. Кабель дозволяє забезпечувати отримання якісного сигналу при кріпленні не тільки на «м'яких», але і на «жорстких» загородженнях, таких як грати зварені з прутком більше 6мм, ковані грати, паркани з металопрофілю, «сендвіч» панелі.

Пьезодатчики


Пьезодатчики

П'єзоефект – генерування електричних зарядів на провідниках, розділених діелектриком на момент механічного впливу. Як сенсор може виступати віброчутливий кабель або точковий вібродатчик. У кабелі застосовується, що має п'єзоефект, плівка (наприклад, полівініліденфторид, PVDT), а в точковому датчику використовується п'єзоелемент розташований на кристалічній пластині.
Наименование Описание Оформить заказ