(048) 777-66-11

(048) 728-99-90

(048) 746-66-11

Про компанію PDF Печать E-mail

КОМПАНІЯ «ЮГО-ЗАПАД»

Компані «Юго-Запад» була створена у 1994 році з метою надання послуг інженерно-технічного характеру на ринку систем та засобів безпеки України. 2003 року відкрито Дочірнє підприємство «Юго-Запад» у м. Києві.

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ:

  • системи периметрової охорони,
  • системи відеоспостереження з використанням технології відеоаналізу,ВИРОБНИЦТВО:
У 2009 році Компанія розробила технічні умови ТУ У 31.6-32558752-001:2006 та розпочала виробництво радіопроменевих сповіщувачів охорони периметра марки «Промінь-М», «Промінь-100М»
У 2014 році було розроблено технічне завдання ТЗ №01-14 та спільно з ПАТ «Одескабель» розпочато виробництво вібраційного трибоелектричного кабелю марки КТК 1.8/3.8 та високовольтного кабелю для систем електрошокової охорони марки КВН-20.

ПОСЛУГИ:

Для монтажних організацій, що займаються монтажем технічних систем безпеки, ми надаємо повний комплекс інжинірингових послуг:


  • вибір оптимальних варіантів застосування обладнання систем: охорони периметра, відеоспостереження, контролю доступу;
  • надання допомоги у розробці концепції безпеки об'єкта;
  • надання допомоги у проектуванні технічних систем безпеки: розробка технічного завдання проектування;розробка ескізних та робочих проектів, виконання робочої документації.постачання обладнання для систем безпеки та програмного забезпечення;
  • шефмонтажні та пусконалагоджувальні роботи;
  • сервісне обслуговування та ремонт обладнання;післягарантійне обслуговування.


Ми працюємо з різними замовниками та об'єктами, від приватних будинків до промислових підприємств, зберігаючи при цьому однаково високий рівень обслуговування та конфіденційності на кожному етапі роботи.


Маючи досвід впровадження об'єктів різної складності, наші фахівці завжди запропонують Вам найефективніше та найнадійніше рішення саме під ваше завдання.
Завдяки досвіду роботи компанії, у тому числі досвіду роботи наших колег у сфері безпеки, а також професіоналізму кожного спеціаліста компанії – ми надаємо якісні рішення у сфері безпеки.


Наша компанія завжди прагне йти в ногу з часом, вивчаючи та впроваджуючи в проекти найкраще передове обладнання, що дозволяє гарантувати ефективність кінцевого результату та вкладених коштів