(048) 777-66-11

(048) 728-99-90

(048) 746-66-11

Про компанію PDF Печать E-mail

Агентство технічної безпеки «ЮГО-ЗАПАД» – це команда професіоналів ринку охоронних систем з загальним досвідом в проектуванні, монтажу, та обслуговувані систем охорони периметра понад 25 років.

Знання, досвід та ідеї нашої команди, дозволяють вирішувати як складні задачі по впровадженню інтегрованих систем охорони периметру критично важливих об’єктів так і застосовувати цей досвід для Замовників меншого масштабу.

Компанія «Юго-Запад» – це інжинірингова компанія, консультант, проектант та офіційний представник компаній виробників обладнання охорони периметра, що надає кваліфіковані послуги від попереднього обстеження об’єктів, моделювання загроз, та створення концепцій охорони за допомогою сучасних засобів, постачання обладнання та технічної підтримки на всіх етапах.

Комплексні  послуги охорони периметру

ПРОЕКТНІ РОБОТИ

Ми готові розробити систему «під ключ» або спроектувати систему, яку можна інтегрувати з уже існуючою на об’єкті системою безпеки

МОНТАЖНІ ТА ПУСКОНАЛАГОДЖУВАЛЬНІ РОБОТИ 

Після монтажу системи, наші фахівці здійснять пусконалагоджувальні роботи, що дозволить гарантувати коректну та ефективну роботу системи на вашому об’єкті.

НАВЧАННЯ ТА ТЕХНІЧНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ

Поставка продукції для систем охорони периметра обов'язково супроводжується навчанням. Це дозволяє бути впевненими, що обладнання обслуговується в повній відповідності з вимогами виробника.

ПОСТАВКА ОБЛАДНАННЯ

Обладнання та комплектуючі для систем охорони периметру.

НФОРМАЦІЙНИЙ КАТАЛОГ

Устаткування охорони периметра. Чутливі елементи, трибоелектричний кабель.


ВИРОБНИЦТВО:

Наша компанія у 2014 році  розробила технічне завдання ТЗ №01-14 та спільно з ПАТ «Одескабель» розпочато виробництво вібраційного трибоелектричного кабелю марки КТК 1.8/3.8 та високовольтного кабелю для систем електрошокової охорони марки КВН- 2*20.