(048) 777-66-11

(048) 728-99-90

(048) 746-66-11

ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ СИСТЕМ ОХОРОНИ ПЕРИМЕТРУ feed

При необхідності отримати інформацію з обладнання для систем охорони периметру, яке Ви не знайшли у нашому інформаційному каталозі, надсилайте запит.


Радіопроменеві сповіщувачі


Радіопроменеві системи охорони периметра складаються з передавача та приймача, між якими створюється електромагнітне поле еліптичної форми. У разі попадання порушника в зону дії цього поля відбувається зміна його амплітудних та тимчасових характеристик, що, власне, і фіксується приймачем. Ця система охорони периметра працює за принципом ефекту доплера. Зона виявлення є витягнутим еліпсоїдом.

Радіопроменеві засоби виявлення діляться на однопозиційні та двопозиційні.


Інфрачервоні сповіщувачі


Інфрачервоні системи поділяються на два види: активні та пасивні.

Активні периметричні системи - це передавач, що випромінює кілька лінійних невидимих променів та приймач.

Пасивні системи працюють за принципом виявлення теплового випромінювання рухомого об'єкта у зоні виявлення. Залежно від лінзи датчика зони можуть мати лінійний вигляд, або мати об'ємні характеристики.


Вібраційні сповіщувачі


Вібраційні системи. Принцип дії заснований на реєстрації механічних коливань охоронного інженерного загородження, на якому встановлюється чутливий елемент, що перетворює ці коливання на електричний сигнал, який обробляється в аналізаторі за спеціальним алгоритмом, відповідно до якого визначається сигнал «тривога». Як чутливий елемент можуть виступати як спеціалізований чутливий кабель, що має трибоелектричні або мікрофонні властивості, так і точкові вібродатчики (безадресні або адресні).

ОптоволоконніВолоконно-оптичні кабелі (як одномодові, так і багатомодові) знайшли застосування як вібраційних та сейсмічних сенсорів у системах охорони протяжних периметрів. Привабливою особливістю стала несприйнятливість оптоволокна до електромагнітних випромінювань, електробезпека, а також можливість отримувати сигнал «вторгнення» на відстанях до 50 км (без підведення додаткового електроживлення на дальній кінець скловолокна) і можливість використовувати як сенсор оптичний кабель штатно застосовується в системах зв'язку і телекомунікацій. Оптоволокно дозволяє передавати і акустичний сигнал із зони вторгнення порушника.


Провідно-радіохвильові засоби


Принцип дії заснований на створенні зони виявлення навколо чутливого елемента, що складається з пари проводів, що розташовуються на ізольованих стійках на відстані 40-50 см один від одного в «козирковому варіанті» і 100-180 см в «повноростовому варіанті». Провід утворюють відкриту антену, проникаючи в яку, порушник своїм тілом викликає поглинання радіохвиль, що формує сигнал тривоги. Унікальність цих засобів полягає у здатності створювати об'ємну зону «козиркового» та «приземного» типів або забезпечувати їхнє поєднання в одному рубежі. Дані засоби дозволяють відстежувати всі повороти, спуски, підйоми, блокуючи на своєму шляху не тільки верх забору, а також стіни та дахи споруд, розташованих уздовж периметра.

Швидкорозвертаючі сповіщувачі


Швидкоразвертаючі засоби виявлення (мобільні),  призначені для забезпечення захисту об'єктів тимчасового використання.

Такими об'єктами можуть бути:

  • місця тимчасового зберігання матеріальних засобів;
  • тимчасова стоянка транспортних засобів чи групи людей на привалі;
  • ділянку охорони периметра об'єкта, знятого з контролем, на час ремонту чи технічного обслуговування.

Ці засоби, як правило, призначені для функціонування в умовах обмеженості тимчасового ресурсу для побудови системи охорони та відсутності джерел стаціонарного електроживлення.

Электрошокові системи

Принцип работы электрошоковых систем охраны периметра  основан на воздействии электрических импульсов высокого напряжения и малого тока на нарушителя при соприкосновении его с ограждением, линейной частью, выполненной из неизолированных проводов. Сила воздействия, не наносит вред здоровью нарушителя (человеку), а только носит отталкивающий характер.
Линейная часть электрошокового ограждения может строиться в виде «козырькового» варианта - с использованием как правило 4-6 проводов, или в виде  «полноростового» - с использованием 12-16 проводов.

Ємнісні системи

Ємнісний засіб виявлення є антенною системою - ланцюг провідних елементів (чутливий елемент), які закріплюють на ізоляторах. Система використовує ефект контролю над змінами характеристик електричного поля (ємність, індуктивність) при наближенні чи дотику порушника до чутливому елементу. Їх застосування ефективно на об'єктах, що мають механічно міцні огорожі.

Манометричні системи


Робота манометричного датчика заснована на виявленні різниці тиску, що утворюється в парі паралельно укладених у ґрунті (під асфальтом, бетоном) шлангів під час руху в безпосередній близькості від них порушника. Виявляються спроби подолання зони контролю порушником бігом, що пересувається, кроком, перекатом, стрибком, з використанням дошки покладеної на землю поперек зони контролю. Чутливим елементом виступають гумові шланги Ø 24 мм, у яких під тиском знаходиться рідина – автомобільний антифриз. Чутливий елемент закопується в ґрунт на глибину до 30 см з максимальною відстанню між шлангами 1,5 метрів. На одному кінці шланга встановлюється компенсаційний клапан, а на іншому перетворювач тиску, від якого сигнали передаються кабелю в аналізатор.


Сейсмічні системи

Сейсмічні системи охорони периметра призначені створення рубежів прихованого типу. Принцип дії сейсмічних систем охорони периметра заснований на реєстрації коливань ґрунту, що викликаються порушником або технікою, що рухається, за допомогою сейсмічних датчиків. Сейсмічні датчики перетворює коливання грунту електричні сигнали, які після попередньої обробки надходять в електронний блок і обробляються за спеціальним алгоритмом, відповідно до якого приймається рішення про формування сигналу тривоги.

Радіолокаційна системи

Радіолокаційна система охорони периметра та території об'єктів призначені для цілодобової, всепогодної охорони об'єктів за допомогою радіолокаційного спостереження периметра та території об'єкта. Забезпечується виявлення рухомих цілей, вимірювання їх координат та швидкості, розпізнавання класу та автосупроводу виявлених цілей. Характеристики радіолокації дозволяють використовувати їх для охорони об'єктів великої площі, у тому числі прибережних акваторій. Система дозволяє керувати поворотними камерами за координатами мети, які отримують від радара.

Радіохвильові засоби

Радиоволновые средства обнаружения на основе кабеля «вытекающей волны»


Радіохвильові засоби виявлення призначені для прихованого блокування відкритих ділянок периметра об'єктів, що є відкритими ділянками поверхні із зоною відчуження 2-5 метрів або огорожі виконані з дерева, цегли, каменю, бетону без металевої арматури. При укладанні кабелю в ґрунт забезпечується захист від підкопу. Дані засоби виявлення, відноситься до розряду малопомітних, або маскування засобів виявлення.
Комбіновані засоби з двома незалежними каналами

Основне призначення з використання комбінованих засобів охорони периметра - це зменшення помилкових тривог. Принцип дії комбінованих засобів заснований на формуванні зон контролю на основі двох фізично різних типів датчиків, наприклад НВЧ та ІЧ. Підвійна технологія дозволяє знизити ймовірність помилкових спрацьовувань та підвищити надійність виявлення нарушника.
Наименование Описание Оформить заказ