(048) 777-66-11

(048) 728-99-90

(048) 746-66-11

Електрошокові системи feed

Принцип роботи електрошокових систем охорони периметра заснований на дії електричних імпульсів високої напруги та малого струму на порушника при зіткненні його з огорожею лінійною частиною, виконаною з неізольованих дротів.

Сила впливу, не завдає шкоди здоров'ю порушника (людині), лише носить відштовхуючий характер. Лінійна частина електрошокового огородження може будуватися у вигляді «козиркового» варіанта - з використанням як правило 4-6 дротів, або у вигляді «повноростового» - з використанням 12-16 дротів.Наименование Описание Оформить заказ

Електрошокова система охорони периметра марки HAGROY HR-10000 /H


Активна система охорони периметра з функцією електрошоку HAGROY HR-10000/HR-15000 для блокування відкритих територій приватних будинків, котеджних містечок, автостоянок, складів та інших об'єктів. 
Подробнее...
ЗАКАЗАТЬ

Электропастух (электроизгородь) NANAX 40/60


Электропастух (электроизгородь) - эффективное средство для содержания и выпаса животных, защиты и охраны территорий и строений от проникновения диких животных на периметр. 
Подробнее...
ЗАКАЗАТЬ

Комплектуючі для монтажу електроогородження


Комплектуючі для монтажу електроогородження 
Подробнее...
ЗАКАЗАТЬ

Высоковольтный изолятор


Высоковольтный изолятор предназначен для закрепления проволоки на опорах электрических (электрошоковых) и других заграждений и относится к изделиям нормальной эксплуатации. Выполнен как общепромышленное изделие, не требующее сборки при монтаже. 
Подробнее...
ЗАКАЗАТЬ

Устройство грозозащиты «LA»


Устройство грозозащиты «LA» - предназначено для защиты высоковольтных катушек и контроллеров систем охраны периметра с функцией электрошока от опасных наводок в проволочном электроограждении (разрядов молнии при непосредственных разрядов в пр 
Подробнее...
ЗАКАЗАТЬ


  • «« В начало
  • « Предыдущая
  • 1
  • Следующая »
  • В конец »»
Результаты 1 - 5 из 5