(048) 777-66-11

(048) 728-99-90

(048) 746-66-11Системи охорони периметру PDF Печать E-mail

Системи охорони периметру є засобами захисту від несанкціонованого проникнення порушника на об'єкт, що охороняється, які видають сигнал тривоги у момент перетину лінії охорони, що дозволяє вчасно вжити відповідних заходів для припинення вторгнення. Подолаючи межу об'єкта, порушник потрапляє до зони виявлення, та фіксуєтья спеціальними периметровими датчиками.

На сьогоднішній день ринок обладнання для систем охорони периметра, як вітчизняний, так і зарубіжний, досить різноманітний. Системи розрізняються за фізичним принципом виявлення, логікою обробки сигналів, тактико-технічними можливостями та ціною. Інформаційний перелік обладнання охорони периметра, за фізичним принципом, представлений у нашому довідковому каталозі.
З усього різноманіття обладнання, що пропонується виробниками, ми пропонуємо те, що підійде саме під  об'єкт замовника, яке буде враховувати різні фактори

Ми готові поділитися своїм досвідом та знаннями для забезпечення безпеки Вашого периметру!

Для того, щоб зрозуміти Ваші потреби при організації захисту периметра, пропонуємо заповнити опитувальний лист, який допоможе нам підібрати обладнання для охорони периметра Вашого об'єкту.

Комплексні  послуги охрани периметру

Наша компанія спроможна вирішувати найскладніші завдання в галузі систем охорони периметру будь-якого об'єкта:
ПРОЄКТУВАННЯ

Розробка концепції системи безпеки, розробка технічного завдання, складання проектно-кошторисної документації.


МОНТАЖНІ ТА ПУСКОНАЛАГОДЖУВАЛЬНІ РОБОТИ                                                                    Монтаж, пуско-налагодження, програмування та регулювання обладнання систем охорони периметру.


СЕРВІСНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ

Сервісне обслуговування та ремонт обладнання. Гарантійне та післягарантійне обслуговування. Відновлення, модернізація систем охорони периметру. Проведення технічного аудиту.

ПОСТАВКА ОБЛАДНАННЯ

Обладнання та комплектуючі для систем охорони периметру.


НАВЧАННЯ

Навчання представників замовника, консультації щодо впровадження та використання обладнання охорони периметру.


ІНФОРМАЦІЙНИЙ КАТАЛОГ

Устаткування охорони периметра, Чутливі елементи вібродатчиків, Розподільні пристрої, Системи збирання інформаціїБлоки живлення, Грозозахист.