(048) 777-66-11

(048) 728-99-90

(048) 746-66-11

Електромагнитний кабель feed

Електромагнітний (мікрофонний) кабель вібраційний.

Конструкція електромагнітного вібраційного сенсора була запатентована в середині 80-х років XX століття фірмою Geoquip (Великобританія). Ефективність цього сенсора підтверджена багатьма інсталяціями у всьому світі, незважаючи на високу вартість кабелю англійського виробництва. Сенсор дозволяє забезпечувати отримання якісного сигналу при кріпленні не тільки на «м'яких», але і на «жорстких» загородженнях, таких як решітка зварена з прутком більше 6мм, куті грати, паркани з металопрофілю, «сендвіч» панелі.

В електромагнітному сенсорі використовується магнітопласт з полімерного гнучкого матеріалу, намагніченого в момент виробництва, і містить, як правило, два рухомих провідника, розташованих у внутрішніх зазорах магнітопласту, а також один (два) нерухомих провідника. При зовнішніх впливах на кабель, рухомих провідниках, що у технологічних зазорах з магнітним полем, індукується напруга (ЭДС) подібно до того, як це відбувається у звичайних електромагнітних мікрофонах. Електромагнітні сенсори володіють підвищеною чутливістю і великим співвідношенням сигнал/шум, зумовленим низькоомною структурою сенсора і чудово передають акустичну інформацію з периметра, що дозволяє проводити на слух ідентифікацію вторгнення.

Відмінність сенсора VibroStar-5 від аналогічних електромагнітних кабелів полягає особливо намагнічування магнітопласту та у застосуванні вдосконаленої конструкція - з двома рухомими багатожильними провідниками та двома нерухомими провідниками. Останні забезпечують будь-які схеми підключень кінцевих елементів на вимогу виробників аналізаторів, які працюють із електромагнітними кабелями. Конструкція сенсора має алюмінієвий екран із п'ятим одножильним дренажним провідником.Наименование Описание Оформить заказ