(048) 777-66-11

(048) 728-99-90

(048) 746-66-11

Трибокабель feed

Трибоелектричний вібраційний кабель перетворює механічні коливання інженерних загород (на якому він закріплений) в електроімпульси. В результаті мікродеформацій у структурі кабельного сенсора (утвореної центральним провідником, його діелектриком та провідною обплетенням), створюється внутрішня електризація, що викликає різницю потенціалів між провідниками, що отримала назву трибоефект або контактна електризація.

Трибоефект мають більшість кабелів марки ТПП і LAN кабелів, проте, що формується у них трибоефект, є «паразитним», з великим рівнем трибошумів. У спеціальному трибоелектричному кабелі марки КТК 1,8/3.8 створено нормований по всій довжині трибоефект і застосовується додатковий електростатичний екран для стікання зовнішніх зарядів на землю.

Кабель, що працює на трибоефекті, вимагає використання їх на загородженнях, що мають видиму гнучкість, в момент його подолання порушником. До таких загород відносяться сітка «рабиця», сітка ССЦП, зварні грати з прутком до 6 мм, колючий дріт, армований колючий дріт.

Трибокабель використовують як чутливий елемент для вібраційних сповіщувачів: QuadroSense ™, TRIBO-S, Тополь, Багульник.

Трибокабель КТК 1.8/3.8 виробляється в Україні та має кращу цінову характеристику порівняно зі своїми аналогами.Наименование Описание Оформить заказ

КТК 1.8/3.8


Кабельний вібраційний сенсор для сповіщувачів охорони периметра, що має нормований по довжині трибоефект. 
Подробнее...
ЗАКАЗАТЬ